WODADESTYLOWANA.PL
ul. Willowa 48, 05-410 Józefów, Mazowieckie / Polska.
tel.: + 48 22 789 44 51 e-mail:
NANO-TECH Ponad 75% Klientów deklaruje stałą współpracę podczas pierwszego zamówienia Od 0,40 zł / litr

Woda destylowana

www.wodadestylowana.pl – najwyższa jakość i szybka dostawa do Klienta

Regulamin sklepu – zamówienia online

Postanowienia ogólne
Aktualną i obowiązującą wersję Regulaminu można zawsze znaleźć na naszej stronie pod wodadestylowana.pl
Regulamin wchodzi w życie z dniem 04.10.2021 i stanowi dokument określający zasady sprzedaży w sklepie internetowym pod adresem wodadestylowana.pl
Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym pod adresem wodadestylowana.pl
Kupujący oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia a także wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach wysyłki towaru oraz wystawienia stosownego dowodu zakupu.
Właściciel sklepu internetowego
Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem wodadestylowana.pl jest firma:
Nano-Tech Paweł Siejko ul. Willowa 48 05-410 Józefów. NIP: 524-000-81-56, REGON: 010272127
Klauzula informacyjna
Szczegóły przetwarzaniu twoich danych osobowych dostępne są w https://wodadestylowana.pl/polityka (polityka prywatności)
Sklep prowadzi sprzedaż towarów na odległość za pośrednictwem strony internetowej wodadestylowana.pl
Ceny zawarte w sklepie
Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklepu wodadestylowana.pl podane są w polskich złotych i zawierają 23% podatek VAT.
Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.
Ceny towarów podane na stronie wodadestylowana.pl nie zawierają kosztów wysyłki.
Zamówienia i dostawa
Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia na stronie wodadestylowana.pl, oraz poprzez pocztę elektroniczną e-mail
Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Kupującego wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.
Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Kupującym oraz Sprzedającym – sklepem wodadestylowana.pl
Do każdego zamówienia, na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.
wodadestylowana.pl ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku, gdy podane przez Kupującego dane są niepełne lub błędne.
Kupujący może dokonać zapłaty za zamówiony towar na poprzez:
  • przelew bankowy na konto sklepu, - w przypadku nie dokonania wpłaty w ciągu 7 dni, zamówienie jest anulowane.
  • szybkie płatność PayNow,
  • płatność gotówką (należność pobiera doręczyciel).
Zamówienia dostarczane są przez firmę kurierską lub transportem dostawcy w zależności od dokonanego przez kupującego wyboru.
Podczas składania zamówienia (na terenie Polski) koszt dostarczenia jest przedstawiany zamawiającemu automatycznie, do wyboru – w zależności od sposobu dostawy.
Zamówienia składane za pośrednictwem sklepu wodadestylowana.pl są realizowane do 2 dni roboczych (Kurier)
W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą - czas realizacji zamówienia jest liczony od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy
Podczas odbioru zamówienia ze sklepu należy sprawdzić w obecności doręczyciela stan jej paczki. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać wraz z doręczycielem stosowny protokół reklamacyjny.
W przypadku zamówień z dostawą poza teren Polski prosimy o kontakt mailowy wodadestylowana.pl w celu ustalenia kosztów wysyłki.
wodadestylowana.pl zastrzega sobie prawo do dochodzenia zwrotów kosztów przesyłki poniesionych w związku z transportem zamówionych towarów w przypadku nie odebrania przez Zamawiającego bez podania jej przyczyny.
Zwroty towaru
Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. "O prawach konsumenta" art. 27 Konsument, który zawarł Umowę sprzedaży na odległość może w terminie 14 dni od daty odebrania Produktów,
odstąpić od tej umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art 34 ust. 2 i art 35.
Prawo to dotyczy wyłącznie transakcji konsumenckich na osobę fizyczną, natomiast nie dotyczy transakcji w ramach działalności gospodarczej. (Ustawa z dnia 30 maja 2014 art. 44 ust. 1).
wodadestylowana.pl zobowiązuje się do dokonania zwrotu kosztów w terminie do 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.
Zwrot dokonywany jest przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.
Zwrotowi podlega koszt zamówionego produktu, koszt dostawy nie podlega zwrotowi, koszt odesłania produktu do sklepu również pokrywa Kupujący.
W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Kupującego kartą płatniczą Sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Kupującego
Reklamacje
Wszystkie produkty będące w ofercie wodadestylowana.pl są objęte gwarancją producenta lub rękojmią sprzedawcy – jeżeli wada zostanie stwierdzona w okresie 2 lat od momentu wydania produktu.
wodadestylowana.pl zobowiązuje się do pozytywnego rozpatrzenia gwarancji w przypadku gdy dany produkt posiadał wadę techniczną, oraz w przypadku wady powstałej w wyniku dostawy.
Reklamowany produkt należy wysłać na adres: 05-410 Józefów, ul. Willowa 48
Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez wodadestylowana.pl
wodadestylowana.pl zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania przesyłek wysyłanych za pobraniem lub na koszt sklepu.
Obsługiwane karty płatnicze
Płatności kartami Visa, Mastercard
Płatności kartami
Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A.
Wpłaty na konto
Wpłata na konto obsługuje bank: mBank SA, O. Bankowości Detalicznej
50 1140 2004 0000 3002 3009 3260
Inne
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: telefoniczny pod numerem 22 789 44 51 lub drogą elektroniczną na adres info@wodadestylowana.pl

© 2010-2024 DTL.PL – Wszystkie prawa zastrzeżone.